şey kim salı bir firmadan öyle merdiven altında

Admin

Administrator
Staff member
adamın birinden dedi lan online satın alıyorsun öyle karanlık ki operasyonlar dönmüyor çalıştı mı çalıştı ve 94 oydu orada bir şey var Bir bir pazar var biliyorsun bayağı bir Geçmişte bir mahkemelik bana olaylar oldu ey oyun pazarında bir şey var yani orada tam olarak o anahtarlar nasıl pazara düşüyor nereden kaynaklanıyor çok belli değil genelde denir ki ya şeyler Şimdi mesela Murat sen İş Bankası İsa Garanti Bankası İspanya'da işte Milli Eğitim Bakanlığı insan bu keyleri tek tek almıyorsun bir anlaşma yapıyorsun Microsoft da işte milyon

dolarlık anlaşma yapıyorsun ondan sonra sana sonsuz Hani sen sadece şey Hani senin bankaya 1000 tane bilgisayar daha alındı 1000 tane daha ofis yüklenmesi lazım Sen yüklüyorsun şey olur Yani yani işte öyle durumlarda onun şeyine de akışını da okeylerin yolculuğunu da biz bilmiyoruz değiştireceğim atmadan kullanabilir mi Yani şöyle yeniden kurmak istemiyor Anladığım kadarıyla ama şöyle birazcık Display Windows 10 biraz daha da yanıyor öyle şeyleri ben kendim sırf meraktan yapmıştır maaş açıları açılıyor yenisini

sürücüsünü kuruyor Ama şunu söyleyeyim Hani açılsa bile öyle kullanma işgücüne temiz bir kurumun yapımı derim Ben her şeye rağmen ama hani çok acil bu beni bu bilgisayar Hemen bir görmem lazım Gündoğdu görmem lazım diyorsanız tam bir şansınızı deneyin olacak en kötü şey bir mavi ekranda Ecrin açılmaması zaten Ama öyle kullandığın 273/3 170'e geçiyorum derseniz çok büyük olasılıkla açılacaktır ama geçiyorum diyorsanız Büyük ihtimalle açılmayacaktır herhalde böyle işte ne bileyim rate surucusu falan 7 depolama için

özel bir şeyler istiyorsanız çok büyük ihtimalle mavi ekranda kalacak dedi açılışı işlenirken ama çalışması yüklenmesi ihtimali de var Ben olsam önce yedeğini alır öyle denerdim her şey altüst olur Usta diye Hani o eski eski makineli kapatıp da atmadan eski sökmeden önce son bir kritik dosyalarımı alırdım ayrı bir yere sonra Bu deneyi yapardık bence de şunu söyleyelim Şimdi sen de söyledin açılsa bile tam sağlıklı olurum o bir kere sarı ünlem olmadığından Eğer olmanız lazım Çünkü mutlaka yeni bir şey tanıtılması gerekebilir kendi