ama hala dünyada buraya gider pilotlar hala

Admin

Administrator
Staff member
bunu konuşuruz yani Ahla sevinmiştik Bilmem Yine burada dağlardan geldiğim için çok çabuk alacağımız gerekiyor Bu 747 yani hani ben çok büyük mü uçak zamanını ve burada baktığımız zaman bu bunu gördüğü anda dönüyor son anda değil de onun mesafesi var şöyle düşürmüşler bununla arasındaki görüştü yetiyorsa dönüşe de yeter kurtarır uçak için gibi düşünmüşler 400 feet gibi dönüyoruz burada ve pisti gittiniz görüş alanına girmesini bekliyoruz buradaki durum Burada yeni bir meydan açıyorlar ve buradaki sıkıntı önlemek için

bir sürü teknolojik şeyler yapıyorlar hani daha teknolojik işte iniş sistemi hayal ettiğimiz oda sistemleri Getiriyorlar Bu sayede bunu düzeltmiş oluyorlar yani yeni bizde sıkıntı yok yeni meydanda sıkıntımız yok Gelelim listemizi yarıladık 5'e geldik Şu ana kadarki Nergis ne düşünüyorsun yani tehlikeli görünüyorlar tabi ama sonuçta bir tanesi işte değiştirilmiş yeri diğerleri demektir Hangi Daha yapacak atıyorum burada hiçbir şey var anında Burası gece o politik önemi olduğu için İngiliz toprağında Havalimanı yani Cebelitarık ülkenin ama

yani Tanya sıkıntı durumu var Söyle tam Bak burada koruduğu için hangi gemiler için diğer hava tam lan çok önemli bir noktada bulunuyor Ve lokasyonu da söyle Burada bir monolith var onun gibi diyor tek başına olduğu yerde yükselen şugul of gibi işte videodaki kocaman bir yükselti var bu yükseltiden ötürü bunun yarattığı bazı şeyler var rüzgarlar 1704 de İngiliz Kuvvetleri burayı kazanıyor savaşta oluyor ki yani onu bilmiyorum yani monolit ve şey onların sahası Havalimanı Ama geri kalan hava sahasında İspanya'nın bak söyle görelim daha

güzel şimdi şu çizgiler var ya bunların hepsi bak Buralar İspanya'nın şurasında itfaiye buraya kadar almış vermiyor ispanyollarda diyor ki biz sizin işiniz var hala sana sizin ücretiniz topluyoruz O zaman nasıl bir sürü sıkıntısı var Mesaj şimdi düşünelim burdan bak kalktığı zaman derim ki pas geçti kalktığı zaman işte buradan indirip As geçerse buraya dönemiyor bak hemen buradan kurtarması lazım askeriyede olsaydım Nilüfer sivil havacılık da olsa buradan dönmesi lazım buraya giremez girerse işte sıkıntılar biliyorsun sınırı ihlali sıkıntıları