Bitişinin o göbeğinin ortasından olmaması lazım

Admin

Administrator
Staff member
Biz o zaman yarım yarım yazılıp okuması gerekecek ya da işte önce yarısının alınıp da sonra hazırlanıp yazılması falan gerekecek onu bitiş noktasından bölümünün oluşturulmuş olması gerekiyor Bunu Windows 10 falan yapıyor zaten kafaya takma Naza gerek yok Biz Dost 8 galiba yapıyor ama Windows 7'de Windows XP de Partition yarat yaratacağım Yarattım diyorsanız ya da Windows esprili bir otorite ile Sistemi açıp da bölümleri yer atıyorsanız Orada sorun olur bir şey de sorun olmaz yani Siz işte Reader Windows 10 setup

bundan makineyi açıp da bölümlere yarattınız falan onlar da sorun olmuyor bunu kafaya takarsanız da bunun paragon firmasının galiba şey var aracı var elaymınt tulumu nedir öyle bir adı var parabol olması lazım a firmasının Be Yanımda olsan hatırladım ücretsiz bir araçtı o şeyi gösterir elaymınt ı gösterir Hani sorun var ya da yok diye gösterir ama dediğim gibi Hare Windows 10'da Zaten bölümleri falan oluşturuyorsa kurulumu yapıyorsanız öyle bir sorun olmayacaktır Onun dışında Fatih açmakla bölümü açmakta şeyler bir performansın

bir şey olmaz o çocuk diyor ondan bir müsaade isteyeceğim Aslında için öyle şeyler yok hücreleri bilmiyor zaten o Nereli sadece gerçekleşen şeyler bölümler falan diye bir şey yok Bir tek depolama havuz var bir de bir soru daha gelmiş o arada gittin Hani ben sana sormuş olayım Şimdi bir de bitki partisyon derken bir yüzden i10 Neyse bir adam bıraktırır ya bazı Eses diye yapıyorsun Vallahi şöyle rada bir belirsizlik var bazı üreticiler çünkü hep der ki ya biz onu yapıyoruz zaten falan hani şeydir bazı Eses biber 240 gigabayt tır bazıları 256

megabayttır bazı Efesliler 512 megabayt tır bazıları 500 diyor Ayıptır İşte o biz zaten onu ayırıyoruz falan derler böyle gerçekten Ama ben açıkçası bunda çok net düzgün bilgi verilmediği için ben kendim z500 Doğan bazen kıyamıyorum küçükse özellikle 120'nin 107 de biliyorsun yüzyılda değil zaten 113 Baran formatlanmıyor Onun bir de tam yüzde onunu kullanıp yüze indirmeye kıyamıyorum %5 de falan yapıyorum ya yapacağınız şey şu arkadaşlar Hiç oluşturulmamış olması gerekiyor yeni bölüm deli partitionları gösteren araçlarda ya da