kafamız ölçüsünü 600 milimetre gibi bir şey ama

Admin

Administrator
Staff member
buraya inenler işte Tülin otur diyebileceğimiz genelde turboprop motora sahip bu şekilde uçakla ve bu mevsimde 20 değil 10 kişi alıyor arasında aynı şekilde yapıyorlar ve öteki tarafta da yani deniz tarafına inerse pasta atmayacak de zaten hani bu yıl uçan pilot için şey diyor bu ya Hong Kong uluslararası Havalimanı kalp Ada gemi ay kilosunu verdim toncontin nerede toncontin Honduras Honduras başkenti uluslararası Havalimanı Honduras da bu arada ilginç istatistik olacak ama cinayet şeyin en yüksek olduğu ülke sokakta öldürme üstüne

yüksek çıkan ülkelerden o zaman uçaktan uçaktan kurtuldum şimdi bakıldığında sıkıntı yok ama sen mesaj Şu ana kadarki lerle bir kağıdın yap bakalım buranın sıkıntısı ne olabilir ya bir kere şehrin içinde aynı yani direkt oradan bak eşikte gene kaymalar yeri değiştirilmiş Işıklar var Şimdi burada öyle bir şey var ki bu eşitliği bu eşeğin arasa tekrar koyabilir s diyor ki indim koyamıyoruz hiç zaten vazgeçiyor hafta içi devam etmiyor bile böyle bir numara yapmışlar ton Kong uluslararası Havalimanı bak Buradan baktığın daha güzel oluyor

gerçekten çok uzun deyip trafiği ticari trafik alan ne demek gibi özel uçaklar değil dünyanın en kısa uluslarası pisti merdiven alçalması yapıyorsunuz parça parça algılıyorsunuz bir direk yapamıyoruz direkt yapmanın sıkıntısı ne onu da söyleyeyim hep dedik de son anda açıyor Uçağın inip de belli bir hızda olması lazım bunu biliyoruz bunun üzerine çıkarsa Pas geçme gibi durumu Ama daha çalışıyorum bayır aşağı indiğin zaman uçak araba kullanacağız orada çok güzel bir denge kurmaları lazım yani Atatürk Havalimanı biraz yüksek teklif

Aramızda bir tane otoyollar bulamazsa otoyola gitme durumum var böyle bir zorlu bir şeyler her an tetikte olmanız gerekiyor diye buradaki pilotlar Biz çok kısa etrafında çok sıkıntı var bu Toprak Bir çok faktör burada birleşirse O yüzden ikinci sıraya özel eğitim Tabii ki gerekiyor ve görsel hazine alabilir iş yapıyorsun Bir Tepede bir nokta var bulmana gerek Eğer onu buluyorsunuz orada tipini görmeniz lazım Herhangi birini göremediğim Yılmaz geçiyorum metot görsel burada kullanmak zorunda aletleri çok yere yakın olduğum zaman bazen