oraya gider ufak ufak uçaklar var terzin Kiler

Admin

Administrator
Staff member
Airport ve tam Şöyle bak yani hiç filmlerde göreceğimiz bir nokta bu böyle dağın yanına kurumuş 1.ve burada Pas geçme bir kere şansın yok da kapı duvar zaten yine Elimde bir pist çok kısa bir pis ve bu dağların arasından gelir özel bir yaklaşma ile gelmen lazım ses olduğu zaman da senin dediğin gibi son anda pisti görüyoruz onu da tabii bir falan derken bir şey varsa diyor ki sallıyor 300 metre kala göremedi sampas görüyor noktaları var onları prosedürlerde Ama tabii ki şey var 488 metre şeyden bile sen baştan bile kısa Rakı mı var

fark olarak 286 fark var tabii düşük görüş günde 33 kişi oluyor buraya anlarından biri Everest kapımız 242 uçurum var sonunda Yani oradan kalkamazsınız tavalama vazgeçersen Ben buradan az olduğu için dediğim gibi size ulaşamıyoruz beygir gücü azalıyor buraya Jet motoru indireyim burada bir şey var var istediğimiz 8 Ekim 2008 yakın zamanda 18K işlemi tutacak kapat ek kurtulan Kaptan burada bütün Yolcuları 18 kaybın tamamı Kaptan kurtuluyor Kaptan da yani Acılar İçinde Hani çığlıklarıyla buluyorlar adamı yandığı için çok zor

kurtuluyor yani hiç Vücudun çok güçlüsün uyanıyor kötü hava şartlarından olduğu için PC'de iniyorum zannedip Aslında pis gün biraz daha solumda bir 300 metre falan 100 metre ve 2 de solunda bir yere takılı verdi süre iniyoruz olacak bir daha falan yok muymuş tam ortasında dedik binalara falan şey gider bu şekilde pis böyle iniyor ya bu tarafında yok bu tarafa Allah bana ne şey ormana düştüğü yerde ama bu önemli yani Buradaki en ölümcül kazalar dan biri hani şey Bundan sonra zaten biz 2 önlem alınıyor ve şeyler zorunlu hale

geçer bu eğitimi zorunlu hale yaşıyor burada Uçağım bir pilot ve konuşuyorlar benim aldığım belgeselde de ücretini sevdim o pilotu söyledikleri kurtlar pilotunu şey yani buranın şeyi vardı yani Burası hakikaten insanla şeyin bir doğa ile insanın bir Savaşı Senin orada ha Gerçekten bunu iyi tanımak doğaya saygılı olmamız gerekiyor Burayı çok iyi bilmen gerekiyor Tecrübe ne var Hep Sonradan bir bakarsak tekrar sıralamamız var mı sen diye bu Işık havası aksiyon macera denizin yanında uzatılan denizkuşları ilgili veya Vadi içerisinde vaki