Windows'un kendi aracında diye gözüdür Hani bir

Admin

Administrator
Staff member
bölümü oluşturulmuş bir harf verilmiş ama sormazsın öyle değil hiç bölüm oluşturulacak Yani şöyle Windows'u kurarken Windows sana diyor ya Bunu da şu kadarlık bir şut cinsinden falan söyler şu kadar baytlık bölüm oluştur iyi biliyor ya sen orada işte onu azaltacak sın birazcık 120.000 istiyorsa ya da uydurdum şekilde bekliyorsa sen ona 111 yapacaksın orada uğraşarak Tutmuyor yapıyorum biliyorsun Windows kurmaya başlamadan önce sana bir söyler bak böyle olacak diye orada en sonunda bir ham bölüm işte Fatih için falan

yapılmamış bir şey gözüküyor tablonun en sağında oradan anlıyorum yani orada bir yüzde on bırakacaktım ya da 100 de 7 falan bırakacak Samo kurulum aşamasında oradan ayarlıyorum o şekilde oluyor ama dediğim gibi boş Parti işim olmayacak yani hiç Kardeşin konulmamış olacak ya da varsa silinmiş olacak tuzlu mu Samsung'un ya da firmaların yazılımı ile yapmanız şart değil o bir şey yapmıyor Hani o bir özel bir şey yapmıyor başka neler var vallahi bir şey soruyorlar ya ona bir şey diyemem bin dostsun yani biliyorsun 5 liraya

kek satanlar var ya onlar da ona bir şey diyemeyiz Yani nereden alıyorlar okeyleri onu da bilmiyoruz çalışıyor da çalışmayanı da var Onu da söyleyelim ya olabilir diyebilirsin çünkü gri alan var orada şey değil çok net bir şey değil ama çalışıyor çalışıyor ha bir sabah kalkarsın Windows update a basarsın şey diye bir yazı çıkarsa sizin key geçersizdir birinden Nadir ama şimdiye kadar o 500 olduk şeylerin falan sende çalışıyordu gördüm hiç bulaşmayın ofis için E tamam satıyorlar yani senin işte kendi etrafında dediğim edeceğin ekleyeceğim bir

şey vermiyor Sana bir nefes 4 veriyor bir Outlook hesabı o hesaba da ofis tanımlanmış O çok sıkıntılı bir şey hani böyle idare ediyorum diyebilirsiniz bana ama sıkıntılı bir şey o hesap çalınmış mı nedir Yani şimdi geçmişte gidiyorsun bunat bazı oyun marketlerinde de satılan keyleri iptal edildi falan o bir tam karanlık demek istemiyorum ama gri renkli pazar var orada o yüzden hani temkinli olmakta fayda var Evet çalışıyorum Evet çalışıyor Ne kadar çalışır Allah bilir 3 tane çalışır Ben şey aldım öyle 4 şeyi almıştım işte şeyden hani öyle Bu