yetmiyor teknolojisi buna çok daha isim dediğim

Admin

Administrator
Staff member
gibi 2 tane Çünkü ben inerse Tamam geçiyorlar Bak burada prosedürü görelim yine mi çok için şunları her biri noktalar ya bu noktaları şey olarak bilmemize imkan yok yani cipiyesli olabiliyorsunuz bu noktalara özel noktalar burada uçuş başına bu şeylerde yükseltiler bu vadinin arasından merdiven olarak inecek endike dönüş bu topuz iki gündür bu da son dönüşü gerçekleşen solda kalırsa olmaz derken geç kalırsa sağda kalırsa olan buraya inmek zorunda da dönüşte gerekiyor Hava Kuvvetleri'ne kargo uçağı piste kaçırıyor 3 kişi orada

çalış ama merdiven alçalmayı yapamayan uçaklar var yine tepeye çakılan zaman çok alçalıp merdivende de bir yağmurlu bir havada iken en kötü uçak kazalarından kazağa taka şey Hava Yolları'nın Air lan galiba 390 sefer seccade yeni 2008'de 38 de şey yapıyor Burger King'e pas geçiyor ikisini de 2. denemede TEOG Hint raporu ediyor TL uzun kuyruklar esen rüzgar grupta mesajlar sizin dengenizi çok bozar ve havada zor kala bilmemiz lazım önden almak istiyoruz bu şekilde süre sohbet ettikten 400 metre öteye koymuş yani o çizgiden

içine 1400 metre ortaya koyduğu için bitti orada bir oturalım olarak düşünmüyor Bu Hani oraya teker kır devam etmesi gerekiyordu Hani 400 metre Ortaya bas geçmişte 2. denemede Pitbull sonunda başağı kayıp Burası böyle bir dediğimi otoyol o oraya düşmüş oluyor Gerçekten de büyük bir şeyimiz var Ton kontör olaydan sonra Havalimanı 6 hafta kapat birazdan uzatılıyor Bizim gördüğümüz trafik lambaları ve polisler konuyor ki enişte arasında orası da duruyor duramaz düşerse arabaya düşmesi Buzdolabı gibi hala kısa ama hala dağlar var

hala da halası kötü ya onları bir çözüm seni tahmini alalım şimdi bir sırada hep dağlardan nepal'deki galiba Havaalanı ben onu sildim şey Adını bilmiyorum yok tamam lukla Havalimanı Perpa tenzing norgay 2 ileri resimleri bunların Çünkü bu Havalimanı kurulmasında çok emekleri vardır buraya en kısa ulaşım Bu da Hacılar hep buradan beytepe'ye gidiyorlar sıfırdan başla olmadıkları için Bulut'la kasabasına geliyorlar onların adı veriliyor lokasyona bakalım bakliyat halde ve katmandır çok yakın zaten uluslararası katman değil Buradan